/   Все новости    Конкурс для детей. Детские рисунки

Конкурс для детей. Детские рисунки 

20 січня 2010 року Представництво ООН в Україні розпочало всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Діти світу, візьміться за руки!»  з нагоди відзначення Міжнародного року зближення культур 2010. Метою конкурсу є попередження конфліктів через популяризацію основних прав людини серед дітей та виховання поваги до оточуючих.

Конкурс для детей от ООН

Скачать Анонс-условия о конкурсе для детей

 

Положення

про конкурс творів образотворчого мистецтва на тему:

Діти світу, візьміться за руки!

 

1. Загальні положення

 

1.1. Термін проведення конкурсу

  20 січня – 3 травня 2010 р. основна частина – прийняття робіт,  3 травня –

1 червня  2010 р. -  робота журі, визначення переможців.

1.2. Організатор та співорганізатори:

Представництво ООН в Україні під патронатом Міністерства освіти і науки України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Регіональне Представництво Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Благодійний фонд «Рокада», Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

 

1.3. Інформаційні партнери:  журнал «Пізнайко», газета «Сільські вісті».

 

1.4. Мета заходу:

Популяризація основних прав людини -  всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Кожна людина повинна мати всі права і свободи, проголошені у Декларації прав людини, не дивлячись на расу, колір шкіри, стать, мову, віросповідання, політичні або інші переконання, національне чи соціальне походження, майнове становище, та ін.

 

1.5. Завдання заходу:

§    ознайомити дітей з Конвенцією ООН про права дитини. Всі діти мають рівні права і свободи, не дивлячись на расу, колір шкіри, стать мову, віросповідання, політичні або інші переконання, національне чи соціальне походження, майнове становище, та ін.

§    познайомити молодших школярів з культурною різноманітністю в Україні та світі;

§    виховання толерантності та поваги до оточуючих.

 

2. Організація конкурсу

2.1.Конкурс проводиться з січня по травень поточного навчального року Представництвом ООН в Україні серед учнів 1- 4 класів (6-10 років) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування (далі - Учасники).

2.2. Журі конкурсу визначатиме переможців.

2.3. Творчі роботи направляються до Представництва ООН в Україні за адресою:  Кловський узвіз, 1, Київ, Україна, 01021, з приміткою «Конкурс малюнків».

 

3.         Вимоги до оформлення матеріалів, які  надсилаються на конкурс

3.1. Учасники мають право на власний розсуд обирати тему творчої роботи відповідно до загальної теми конкурсу.

3.2. Вимоги до творів:

         3.2.1. Творчі роботи, подані на конкурс, мають бути індивідуальними  (колективні роботи не приймаються), виконані у довільній графічній або живописній техніці. Розмір конкурсної роботи формату А-3, робота не оформляється в рамку чи паспарту.

         3.2.2. На зворотному боці конкурсної роботи необхідно вказати її назву і дані про автора (прізвище та ім'я, повну поштову домашню адресу з номером контактного телефону), назву навчального закладу, клас (групу).

3.3. Роботи, подані на конкурс, учасникам не повертаються, рецензії на них не надаються.

 

 

4.        Критерії оцінювання:

4.1. Відповідність темі конкурсу про міжнародну дружбу та рівність прав всіх дітей.

4.2. Назва роботи

4.3. Техніка виконання

 

5. Нагородження учасників конкурсу

 

5.1. Переможців конкурсу визначає журі. Визначається три переможці до 10 травня 2010 року. Офіційне оголошення переможців відбудеться під час прес-заходу: 1 червня - Всесвітній день захисту дітей.  Інформація про переможців розміщується на сайті www.un.org.ua .

 

5.2. Переможці конкурсу будуть нагороджені вітальними листами та цікавими призами.

 

5.3. Кращі малюнки будуть відібрані для друку в новій  книзі про культурне різноманіття та неприпустимість дискримінації.

 

6. Фінансові умови проведення заходу

 

6.1. Поштові витрати на пересилку малюнків беруть на себе учасники.

 

6.2. Організатор та партнери конкурсу забезпечують переможців призами.

 

6.3. Представництво ООН забезпечує проїзд та харчування 3 переможців конкурсу та їх супроводжувача (одного з батьків або родича).

 

6.4. Учасники заключного туру особисто оплачують проживання, якщо необхідно (Оргкомітет надає допомогу в пошуку оптимального місця проживання відповідно до потреб та фінансових можливостей учасників).