English version of site KievGallery
О галерее    Услуги    Оплата и доставка
044 360-58-30
Пн-Вс 9:00-20:00
  /   Все новости    Прикрасимо наше подвір’я декоративним розписом

Прикрасимо наше подвір’я декоративним розписом 

Стіни, вікна, двері в школах, дитячих садках, житлових будинках, обписані брутальними надписами або обмальовані графіті. Епідемія несмаку, бруду! Серед якого зростають наші діти. Вони сприймають це за норму і таким чином у них руйнуються відчуття прекрасного.
Зробити подвір’я красивішим можуть лише небайдужі люди. Киянин, Гострий Віктор Григорович, є саме такою людиною. Ось, що він говорить: «Друге літо я впроваджую в життя свою мрію – прикрасити свій під’їзд, будинок, свою Рсанівку. Це більше 150 кв. м. декоративного розпису в дитсадках, на дитячих майданчиках, в дитячій поліклініці, на стадіоні і т. п. Дякують і дорослі і діти. Але мені потрібна також і правова підтримка влади – і це дуже важливе питання. Запрошую до співпраці усіх бажаючих,  незалежно від віку і можливостей. Готовий поділитися досвідом, а також вислухати ваші пропозиції, тел. 295-36-18 »
Якщо  ви бажаєте, щоб ваші діти зростали в красивому місті, приєднуйтесь до таких як Віктор Григорович, або організовуйте власні проекти. Краса вашого подвір’я у ваших руках.
Виктор Гострый, роспись детских садиков и улиц Виктор Гострый, роспись детских садиков и улиц
Виктор Гострый, роспись детских садиков и улиц Виктор Гострый, роспись детских садиков и улиц

Киевская галерея, KievGallery. Картины, скульптуры
© 2007-2017
Онлайн галерея живописи, графики и скульптур «Киевская галерея». Современные художники, скульпторы из Киева и Украины. Все картины и скульптуры легко купить в галерее KievGallery. Все права защищены
Выставки в галереях Киева
Все новости

Качественная плоттерная порезка в Киеве. Внешняя реклама