Пн — Нд з 9:00 до 20:00

Картини в жанрі водний і морський пейзаж, олійними фарбами

(445)
Пейзаж пейзаж із водою - марина олійні фарби
Згорнути фільтри
Ціна, висота, ширина
Ціна, висота, ширина
Ціна (грн)
від
до
Висота (см)
Ширина (см)
Доставка
Колористика
Фільтри
Пейзаж пейзаж із водою - марина олійні фарби

Морський пейзаж маслом - мрія про нездійсненне або реальність

Морський пейзаж маслом, створений справжнім майстром, викликає бурю емоцій. Такі твори відносяться до особливого жанру живопису, вважаються складною у виконанні технікою. Основним предметом малюнка вважаються види води з різними елементами.

Історія жанру

Ранні художники в рідкісних випадках використовували морську тематику для створення творів, а повноцінний сюжет зустріти було взагалі неможливо. Тільки в сімнадцятому столітті Рембрант створив картину з морським пейзажем, яка і підштовхнула до формування окремого жанру.

Майстри створювали пейзажі води в різних стилях. Деякі писали битви на океанах, інші вважали за краще показати романтизм, але все прагнули висловити емоції і враження, які з'являлися при спогляданні твору.

Морські пейзажі в мистецтві

Часто на пейзажах з водоймами можна побачити обриси старовинних парусних суден і сучасних кораблів, пароплавів, рибальських човнів. Іноді на картинах присутні і силуети, люди, які звикли чекати. Такі сюжети можуть бути створені в різних манерах, але олійні картини привертають загальну увагу, заворожують і дарують незрозумілі емоції. Вода зберігає безліч таємниць і загадок, які ще не вдалося розгадати.

Особливості створення картини морський пейзаж маслом

При написанні картини маслом з морем слід дотримуватися деяких правил:

  1. Найбільш важливим при створенні морського пейзажу вважається ретельне продумування композиції. Слід правильно визначити горизонт і його положення в залежності від розташування акцентів на воді. Він розділить твір на дві частини небесну і водну.
  2. Олівцем необхідно зробити деякі мітки і підготовчі елементи.
  3. Тепер можна наносити базові відтінки і кольори моря.
  4. При живописі маслом належить нанести фарбу в кілька шарів, перші направляють роботу надалі.
  5. Мазки потрібно накладати швидко і рівномірно, тонким шаром - позначити пляж, узбережжя, небо і інші предмети, що мають значення. Потім виконується промальовування деталей.
  6. Основні кольори потрібно вибирати відповідно до погодними умов, червоні або темно-сині, інші, на розсуд художника. Вода може відображати різні елементи, вона далеко не завжди блакитного кольору.
  7. Для опрацювання деталей і елементів використовується невеликий пензель або кілька різних. Слід виконати пожвавлення витвору, застосувати різну текстуру і структуру, використовувати відображаючі прийоми.

Якщо використовувати поради професіоналів, то можна створити воістину незабутній витвір.

Сучасне мистецтво і картини моря маслом

Майстри сучасності вважають такі пейзажі одними з найскладніших у виконанні. Потрібно показати відблиски і хвилі, наповнити їх силою і глибиною, не забути про що відображають елементи. Тільки тоді глядачі зможуть розгледіти глибину і наповненість картини.

Українські сучасні художники прагнуть висловити у творах реальність того, що відбувається, дозволити глядачеві зробити крок вперед і опинитися в центрі подій, що відбуваються на полотні. Масляні пейзажі дарують цю можливість повною мірою.